Festival EVOLUTION letos poprvé online. BUDEME TAM!!

Festival EVOLUTION letos poprvé online. BUDEME TAM!!

Už 10 let pravidelně jezdíme s naším kořením na jeden z nejhezčích festivalů zdravého životního stylu EVOLUTION. Letos, ač se to zdá nereálné, se festival koná zase. 9. a 10. dubna opět na pražském výstavišti a poprvé online.

číst více
Zeptejte se Davídka: Co je to MINUTOVÝ NÁKUP?

Zeptejte se Davídka: Co je to MINUTOVÝ NÁKUP?

Dalším častým dotazem na zákaznické lince je "Co to je MINUTOVÝ NÁKUP."
Začnu čísly.
Od začátku Corony na náš web přišlo neuvěřitelných 468 tisíc návštěv a máme přes 280 tisíc našich unikátních uživatelů. Jsme velice rádi za obrovský zájmem o naše koření.
Za poslední rok prošla naše rodinná firma obrovskou proměnou a my se ze dne na den proměnili "z trhovců a jarmarečníků, doslova řeknu na mistry v on-line".
Proto, abychom ustáli obrovskou poptávku po našem koření, vyvinuli jsme pro vás náš unikátní CHYTRÝ E-SHOP.

číst více
Zeptejte se Davídka: Kolik váží šufánek koření?

Zeptejte se Davídka: Kolik váží šufánek koření?

Jednou z nejčastějších otázek které dostávám nejen já, ale i Davídci na trhu, zákaznická linka na webu nebo naše partnerské prodejny je "Kolik váží šufánek koření?"
Pokusím se vám zde odpovědět.

číst více
Velikonoce

Velikonoce

Velikonoce jsou ústředním křesťanským svátkem, který připomíná Ježíšovo ukřižování a zmrtvýchvstání. Ale můžeme je chápat také jako oslavy jara, plodnosti a nového začátku, z čehož jejich prapůvodní podstata také vychází. Mnoho lidových tradic na toto propojení ukazuje a anglický výraz pro Velikonoce – Easter – je zřejmě odvozen od germánské bohyně jménem Ēostre/Ostara. Právě s Ostarou jsou spojovány i další atributy, dnes alespoň v některých zemích, neodmyslitelně spojené s Velikonoci, jako jsou zajíci a velikonoční vajíčka, obojí ve starověku symboly plodnosti. Také jsou Velikonoce úzce spjaty s židovským svátkem Pesach, který připomíná vyjití Izraelitů z Egypta, jelikož pátek, kdy byl Ježíš ukřižován, pravděpodobně předcházel právě začátku svátku Pesach.
Ať dáváte přednost jakékoli podobě oslavy Velikonoc, slaví se snad v každé domácnosti.. Pojďme se tedy na ně pořádně podívat!…

číst více
Terčiny Vánoce tak trochu jinak

Terčiny Vánoce tak trochu jinak

Miluji tradice! Ale už dávno jsem pochopila, že to nutně neznamená držet se jen těch zarytých ve společnosti. Čím více o historii a původu našich tradic víte, tím více vám dochází souvislosti. Některé tradice v dnešní době už dávno nedávají smysl a, stejně jako to dělali v průběhu staletí naši předci, i my bychom si je měli pozměnit dle obrazu svému.

číst více
Dárkové balíčky v akci 2+1 na DÁRKOVÝ POUKAZ na jméno

Dárkové balíčky v akci 2+1 na DÁRKOVÝ POUKAZ na jméno

Máme týden do Štědrého dne. Přepravní společnosti už negarantují ani nám ani vám dodání našich dárkových balíčků pod váš vánoční stromeček. Nestihli jste nakoupit? Nevadí, my jsme našli plán B!
Dárkové balíčky ještě nakupovat můžete, pod stromeček se dostanou!

číst více