Chorvatsko s Chorvatem

Chorvatsko s Chorvatem

Chorvatsko je jednou z, námi Čechy a Slováky, nejnavštěvovanějších destinací, a tak tuším(e), že hodně z vás už mělo čest tuto prosluněnou zemi navštívit. A není se čemu divit. Tyrkysové moře, sluncem zalité pláže, pestrobarevné květiny, přátelští lidé a vůně linoucí se z restaurací lemujících vyhřáté promenády. To vše a ještě víc mnohé z nás láká k tomu, abychom tam strávili příjemné chvíle se svými blízkými.

číst více
Pikniky

Pikniky

Slovní označení piknik známe od poloviny 18. století, jako pojmenování oběda, kam si každý své jídlo nosí sám. Slovo jako takové se skládá z francouzských slov picque, znamenající výzvu k jídlu, a nique - malé věci bez větší hodnoty.
Piknik, jak ho známe dnes, se mnohem více svou podobou blíží k loveckým přesnídávkám, které máme dokumentované již od středověku. Lehká svačina pro znaveného lovce skládající se ze studeného kuřete, chlebu, sýra a lehkého vína se často proměnila v bohatší přesnídávku s ovocnými šťávami na ledu a rozmanitějším výběrem pochoutek přinesených ve vojenských koších (odtud tradice nošení jídla na piknik v košíku). Doslova v bohatou hostinou na trávníku se pak proměnily chvíle, byly zde přítomny dámy. Podávaly se ty nejjemnější lahůdky, ohnivé šampaňské, krůta v aspiku, domácí paštika nebo saláty.

číst více
Zeptejte se Davídka: Co je to MINUTOVÝ NÁKUP?

Zeptejte se Davídka: Co je to MINUTOVÝ NÁKUP?

Dalším častým dotazem na zákaznické lince je "Co to je MINUTOVÝ NÁKUP."
Začnu čísly.
Od začátku Corony na náš web přišlo neuvěřitelných 468 tisíc návštěv a máme přes 280 tisíc našich unikátních uživatelů. Jsme velice rádi za obrovský zájmem o naše koření.
Za poslední rok prošla naše rodinná firma obrovskou proměnou a my se ze dne na den proměnili "z trhovců a jarmarečníků, doslova řeknu na mistry v on-line".
Proto, abychom ustáli obrovskou poptávku po našem koření, vyvinuli jsme pro vás náš unikátní CHYTRÝ E-SHOP.

číst více
Zeptejte se Davídka: Kolik váží šufánek koření?

Zeptejte se Davídka: Kolik váží šufánek koření?

Jednou z nejčastějších otázek které dostávám nejen já, ale i Davídci na trhu, zákaznická linka na webu nebo naše partnerské prodejny je "Kolik váží šufánek koření?"
Pokusím se vám zde odpovědět.

číst více
VAŘENÍ PODLE KOŘENÍ - náš unikátní program pro vás

VAŘENÍ PODLE KOŘENÍ - náš unikátní program pro vás

Zdravíme všechny naše příznivce a milovníky našeho koření. První jarní dny nám přinášejí mnoho sluníčka, ale taky mnoho nečekaných situací. Mnozí z nás si zvykli v našem běžném konzumním životě na komfort stravenek, závodního stravování a školních jídelen. Vaření pro rodinu nám v běžném životě často zastupují restaurace, jídla z rozvozu a fast foody. A z ničeho nic přišel nouzový stav. Všechno je zavřené, všichni jsme doma, máme nákoupené potraviny, ale co vařit? Nezoufejte, s tímto problémem vám pomůžeme.

číst více
Zeptejte se Davídka: Co je NAKUPUJI PRO SEBE A PRO VÍCE OSOB?

Zeptejte se Davídka: Co je NAKUPUJI PRO SEBE A PRO VÍCE OSOB?

Po celý rok naše marketingové a obchodní týmy plní náš web a sociální sítě vlastními fotkami, recepty, tipy a zajímavým obsahem. Pravidelně vyhodnocujeme nakupování na našem webu a stále ho vylepšujeme. Moje vize "KVALITNÍ KOŘENÍ rovná se také KVALITNÍ WEB a E-SHOP", který nám dovoluje vymýšlet mnoho netradičních řešení nakupování. Celý web jsme pojali po našem jako jeden velký CHYTRÝ E-SHOP, který jsme naučili myslet a prodávat tak trochu jinak.
A je tu jedno z mnoha dalších našich unikátních řešení a to je NAKUPUJI PRO SEBE A PRO VÍCE OSOB.

číst více