zpět
Lidé
Lidé
Lidé

Král našeho království koření. Před 10 lety na trhu chybělo kvalitní, zdravé koření bez glutamanu a soli. Díky jeho hlavě, která neustále srší nápady, kuchařským zkušenostem, odvaze experimentovat a úchvatnému daru vnímat a kombinovat chutě, tehdy vzniklo Davídkovo koření. Postupně tak dal život již 80 kořenícím směsím a stále přibývají další. Tento vizionář stojí za celou naší filozofií. Od kvalitního produktu, přes způsob prodeje až po naši výjimečnost, na které si zakládáme. Když někdo žije tím, co miluje, je zkrátka radost sledovat jeho cestu...

 
Lidé
Lidé
Lidé

Největší dříč našeho týmu. Není práce, která by jí nevoněla. Vyhrne rukávy a dělá, dokud není hotovo. Dnem i nocí, za každého počasí. Sklad, kancelář ani prodejna jí nejsou cizí, avšak nejšťastnější je mezi lidmi na trzích. Brázdí si to po městech celé republiky, plná energie, elánu a radosti. Potkáte jí na našich stáncích, vždy veselou, hlasitou a s úsměvem od ucha k uchu :) I když se osobní cesta s Davídkem rozdělila a každý se po manželství vydal za vlastním štěstím, stále táhnou za jeden provaz. Společně s dcerou tvoří pevné základy naší firmy. Jsme neskutečně rádi, že je tento živel naší součástí a neustále nám dává radostnou energii.

 
Lidé
Lidé
Lidé

Naše miloučké, radostné sluníčko. Žena, která k nám přišla na vánoční brigádu, a tak jsme si ji zamilovali, že jsme jí nabídli místo na expedici e-shopu. Díky své pečlivosti, vnímavosti a proaktivitě si prošla všemi odvětvími expedice a nyní je důležitým článkem velkoobchodu i maloobchodu. Jezdí k nám přes celé město a svou práci kloubí s péčí o syna. Vojtík zapadl do našeho týmu a často nás jeho humornou rošťáckou povahou obohacuje v kanceláři a ve skladu. Gabča je silná žena, máma na 100 % a zvládá to skvěle. Tato dvě sluníčka se stala naší neoddělitelnou součástí :) Kus téhle hezké energie najdete v každém balíčku, který k vám domů dorazí.

 
Lidé
Lidé
Lidé

Kristý je naše čarodějka, která nás obohacuje svým tajemným světem. Veselá, přátelská, odvážná duše. Stará se o expedici vašich e-shopových objednávek. Každý sáček, šufánek koření, kořenka, balíček a etiketa projde jejíma rukama. Naši partu doplňuje i Kristýnčina výjimečná dcera Mia. Dvě badass umělkyně, které to umí pořádně okořenit a dávají všemu ten správný šmrnc :)

 
Lidé
Lidé
Lidé

Alča je moc fajn ženská, která tak hezky vyvažuje naši střelenou, hlučnou a divokou energii v Bosonohách. Klidná povaha, a přesto je s ní zábava a nikdy netrhá partu. Alča se stará o přípravu a expedici všech velkoobchodních objednávek. Přijímá zboží, šéfuje B2B skladu, chystá objednávky našim partnerským prodejnám, gastro odběratelům a obchodníkům na trhy. Je na ni spoleh, je pečlivá a vše s nadhledem zvládá. Opravdu cenný článek našeho týmu.

 
Lidé
Lidé
Lidé

Peťka je naším nejnovějším členem a už se nám stihla zapsat do srdce. Je to totiž naprostý miláček. A přesně takového člověka chcete na zákaznické lince a při vyřizování objednávek. Peťa je totiž skutečně laskavá a dělá pro zákazníky maximum. Je velmi pečlivá, svědomitá a aktivní. Neustále v poklusu, neodejde, dokud nemá čistý stůl, vše musí mít v pořádku. Jsem velmi ráda, že se stala součástí našeho týmu. Je krásné pracovat s někým, kdo má neustále úsměv na tváři a je vždy laskavý a nápomocný.

 
Lidé
Lidé
Lidé

Peťa, naše královna. Začala u nás brigádně na expedici na mateřské, postupně přešla na plný pracovní úvazek. Ze skladu do kanceláře, přes fakturaci k účetnictví. Dnes vede celou expedici a logistiku. Je to moje pravá ruka, bez které bych nemohla být naplno mámou mým holčičkám. Neskutečný dříč, na kterého je stoprocentní spoleh a všichni se o ni mohou opřít. Ne nadarmo razíme cestu, že každý člen firmy by měl začít ve skladu. I díky tomu, že začala od píky, rozumí všem souvislostem a neuteče jí žádný doklad, položka, nesrovnalost v systému. Peťa je naší základní stavební jednotkou a já nemůžu být víc hrdá. Neodmyslitelným parťákem se stal i její syn Mireček, díky kterému nás ze smíchu pokaždé bolí břišní svaly :)

 
Lidé
Lidé
Lidé

Naše zářící sluníčko. Většinu času tráví kuchtěním a focením těch nejlepších dobrot, kterými vás potom inspirujeme. Kromě toho dává život všem našim grafickým a marketingovým vizím. Cokoliv je vysněno a na ubrousek v restauraci nakresleno, je zhmotněno v realitu. Ta je pak často ještě krásnější než naše očekávání. Víla, která nám akvarelem ztvárňuje vše, co si vymyslíme. Zároveň je to také pořádné venkovské děvče, které se nebojí opřít se do práce a fotit, tvořit, pomáhat na všech frontách za jakýchkoliv podmínek. Ať už se společně brodíme levandulovými poli ve 40 stupních nebo fotíme recepty v metru sněhu... Její láska a sounáležitost dokáží překonat všechny překážky. Společně rosteme, překonáváme limity a úžíváme si našich úspěchů.

 
Lidé
Lidé
Lidé

Náš klenot, který se nám podařilo získat. Terezka pracovala v marketingové agentuře, se kterou jsme spolupracovali. Externí spolupráce však postupně přerůstala v čím dál aktivnější spolutvoření, až se nakonec překlenula do zcela osobní úrovně. Rézi si získala srdce celého týmu, velmi rychle zapadla do celé firmy a stala se blízkou přítelkyní mnoha z nás. Postupně se vypracovala na vedení marketingového týmu a společně s holkami valí bomby. Její pečlivostí, citem pro estetično a komunikačními schopnostmi nás velmi obohatila a její přítomnost vnesla do práce větší efektivitu a výsledky. Je na ni spoleh, je inovativní a důsledná. Společně mazlíme naše weby, sociální sítě a získáváme zakázky. Tvoří a fotí pro vás také recepty do kuchařky, zejména pak chorvatskou kuchyni, jelikož na Jadranu našla lásku svého života a druhý domov. Se svým mužem Ivim tvoří skvělý, zábavný, vždy pozitivně naladěný a nesmírně milý pár, a my jsme šťastní, že patří mezi nás.

 
Lidé
Lidé
Lidé

Naša moravsko-slezská děvčica. Nikdo se nesměje tak nakažlivě, nikdo nemiluje víc zvířata, nikdo není víc drsňák zvenku a zároveň citlivá duše zevnitř... Zavál ji za námi prostě osud. Přijela k nám dělat doprovodné fotky při natáčení videa, zamilovala se do nás, my do ní a už jsme spolu zůstali. Nejdřív se stala naší dvorní firemní fotografkou, později začala expedovat objednávky a dělat rozvozy koření. Nakonec došla až do našeho marketingového týmu a stala se naší parťačkou se vším všudy. Baru se řídí motem, že nekecá a maká. I když je to někdy pěkný bručoun, má za sebou vždy skvělé výsledky. Samostatná, proaktivní, velmi učenlivá a chytrá. Její fotky jsou skvost a mně je ctí, že taková paní fotografka fotí právě pro nás. Věrná chůva našich kočiček, zná každé zvíře všech členů našeho týmu (54 zvířat!), kámoška všech čtyřnohých sousedů. Milovnice dobrých aut a skvělá řidička, která se stala naším hlavním ,,drajvrem”. Pokaždé nás obohatí svým svérázným severským projevem a dostane svým velkým srdcem.

 
Lidé
Lidé
Lidé

Znáte ho z trhů i z prodejen. Brázdí si jeho milovanou českou krajinou do všech směrů a každý den vás obšťastňuje jeho přítomností na jiném místě. Kloubí se v něm dokonalá kombinace nadšení, odbornosti a laskavosti. Pro Robího není nic problém a poradí si v každé situaci. Mají ho rádi naši odběratelé i zákazníci. Je to obchodnický poklad, kterého si nesmírně vážíme. Trhá rekordy a pokaždé nás překvapí dalším úspěchem. Není nad to, když si někdo to, co dělá, vybere jako životní styl a nebere to jen jako povinnost.

 
Lidé
Lidé
Lidé

Královna našeho slovenského království. Krásná, milá, s úsměvem na tváři a ochotou vám se vším pomoci. Takovou ji potkáváte na naší značkové prodejně v bratislavském Fresh Marketu. Díky ní najdete v našem krámku vždy přesně to, co potřebujete a užijete si příjemné bylinkové atmosféry. Stará se také o zásobování slovenského trhu a logistiku rozvozů po Bratislavě. To nejdůležitější je, že je pravou rukou Davídka a jedním z hlavních článků slovenského týmu. Díky její spolehlivosti a pečlivosti naše slovenská pobočka tak hezky funguje.

 
Lidé
Lidé
Lidé

Naše orientální kráska, kterou potkáváte na trzích. Je s námi už hezkých pár let. Chvíli si dala pauzu, aby se naplno věnovala mateřským radostem a povinnostem, ale už je zase zpět na trhové scéně. Prošla si s námi i všechny úseky expedice, ale její srdce zůstalo v obchodní sféře. Sani prostě rozkvétá do obchodnice s velkým O. Je vždy zářící, milá a dokáže vám se vším poradit. Moc si ceníme její kombinace spolehlivosti, tvrdé práce a nadšení. Je to naše sluníčko a jsme přesvědčení, že ji čekají ještě velké věci a úspěchy.

 
Lidé
Lidé
Lidé

A já se to naše království pokouším celé dávat dohromady, dávat mu formu, neustále ho rozvíjet a rozšiřovat. Dostala jsem se ke své úloze jako slepá k houslím, ale dávám do ní maximum. Cesta vedla přes kamení a hrbolky a dno znám ze všech stran :) Bezstarostná studentská léta ve světě byla nahrazena obrovskou zodpovědností a drilem. Ale vést ten nejskvělejší tým pod sluncem a dělat radost tolika zákazníkům mi vždy dodává dostatek síly a důvěry pokračovat. Nyní konečně sklízíme ovoce a já jsem vděčná za vše, čím jsme si prošli a co díky tomu nyní zažíváme. Momentálně jsem v hlavní roli máma. Máme dvě úžasné holčičky a já se učím víc být než dělat, žít teď a tady namísto velkého plánování a odškrtávání to-do listů. I přesto jsem máma podnikatelka. Neustále držím vizi, filozofii a hodnoty naší firmy. Neustále se rozvíjíme, jsem u všech důležitých rozhodnutí a dbám na atmosféru a spokojenost ve všech týmech. Jsem hrdá na náš současný kolektiv a nesmírně vděčná mým parťačkám a mému muži, že převzali management a většinu mé práce, abych si mohla užívat čas s holčičkami, který se už nikdy nebude opakovat ♥

 
Lidé
Lidé
Lidé

Pája, the Rebel. A také můj muž ♥ Nepostradatelný mužský aspekt našeho týmu. Vyvažuje silnou ženskou energii v našem voňavém království a kupodivu se z toho ještě nezbláznil. Pája se naplno ujal své mužské role, stal se jednatelem a převzal tak aktivní vedení společnosti, aby mi umožnil být hlavně mámou a starat se o naše holčičky. Má na starost finanční sektor, legislativu, analýzy a vývoj našeho ekonomického softwaru. Když nemá myš nebo telefon v ruce, má v ní vrtačku a zhmotňuje naše představy a potřeby. Náš VIP hodinový manžel. Ať už na něj ale narazíte jakkoliv a kdekoliv, jedním si můžete být jisti – vždycky se na vás bude usmívat a bude připraven vám s čímkoli pomoct.

 
zpět
Díky cookies bude pro Vás prohlížení stránek ještě příjemnější!

Používáme je totiž k zajištění co možná nejlepší funkčnosti a k personalizaci obsahu našich webových stránek.

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na našem webu.
Více informací
cookie
cookie