VAŘENÍ PODLE KOŘENÍ- náš unikátní program pro vás

VAŘENÍ PODLE KOŘENÍ- náš unikátní program pro vás

Zdravíme všechny naše příznivce a milovniky našeho koření. Prvni jarní dny nám přinášejí spoustu sluníčka, ale také mnoho nečekaných situací. Hodně z nás si zvykla při našem běžném konzumním životě na komfort stravenek, závodního stravování a školních jídelen. Vaření pro rodinu nám v běžném životě často suplují restaurace, jídla z rozvozu a fast foody. A najednou přišel nouzový stav. Vše je zavřeno, všichni jsme doma, nakoupeno máme, ale co vařit? Nezoufejte, s tímto problémem vám pomůžeme.

Jsme tu pro vás už 10 let. Víme, co vyrábíme, jak to vyrábíme a jak to správné použít, aby byl výsledek zaručený. Samozřejme máme všichni Google, kde najdete miliony receptů a rad. Sami ale víte, jak je těžké si něco vybrat. A proto jsme tu s naším jedinečným programem "VAŘENÍ PODLE KOŘENÍ". Otevřete si svou skříňku v kuchyňské lince, podívejte se na koření, které máte a na které máte zrovna chuť, koukněte na stav zásob do ledničky a špajzky. Pak běžte na nás web, Facebook či Instagram a vyberte si pokrm, který dnes uvaříte. Již několik let vytváříme ke všem našim směsím i jednodruhovému koření své vlastní recepty. Tradiční i moderní, asijské i evropské, vegetariánské, veganské, s masem i rybou. Nejsou nijak složité, jsou jednoduše popsané a každému jidlu předává naše koření jedinečnou chuť. Receptů jsou desítky a neustále přidáváme nové. S našim programem VAŘENÍ PODLE KOŘENÍ nemusíte mít strach, že vám dojde fantazie ani v těchto nezvyklých časech. Naší prioritou je vám v této době co nejvíc usnadnit život a přidat vám do vašich jídel tu nejlepší chuť. Prostudujte naší kuchařku, inspirujte se, vařte a sdílejte na sociálních sítích.

Vše je dnes jiné. Někdy to vypadá děsivě, když nás média nonstop masírují... Nepropadejte panice a depresím. Věnujte se rodině, svým dětem, partnerům, svým blízkým a buďte rádi, že prostě jen jste... SPOLU. I na nás je to je veliký tlak. Nevíme, co bude dál, co s námi bude... Ale jsme pozitivní. Všechno na světě má svůj důvod. Jsme přesvědčeni, že věci, které se dějí, brzy přejdou. A u toho nás ještě posunou dál.

Takže když nevíte, co máte dnes vařit, tak běžte kouknout, co máte v kredenci a pojďte se podívat do naší kuchařky, co dnes navaříte :) 

sdílejte:


Další články