zpět
Lidé
Lidé
Lidé

Král našeho království koření. Před 10 lety na trhu chybělo kvalitní, zdravé koření bez glutamanu a soli. Díky jeho hlavě, která neustále srší nápady, kuchařským zkušenostem, odvaze experimentovat a úchvatnému daru vnímat a kombinovat chutě, tehdy vzniklo Davídkovo koření. Postupně tak dal život již 6O kořenícím směsím a stále přibývají další. Tento vizionář stojí za celou naší filozofií. Od kvalitního produktu, přes způsob prodeje až po naši výjimečnost, na které si zakládáme. Když někdo žije tím, co miluje, je zkrátka radost sledovat jeho cestu...

team
Lidé
Lidé
Lidé

Největší dříč našeho týmu. Není práce, která by jí nevoněla. Vyhrne rukávy a dělá, dokud není hotovo. Dnem i nocí, za každého počasí. Sklad, kancelář ani prodejna jí nejsou cizí, avšak nejšťastnější je mezi lidmi na trzích. Brázdí si to po městech celé republiky, plná energie, elánu a radosti. Potkáte jí na našich stáncích, vždy veselou, hlasitou a s úsměvem od ucha k uchu :) I když se osobní cesta s Davídkem rozdělila a každý se po manželství vydal za vlastním štěstím, stále táhnou za jeden provaz. Společně s dcerou tvoří pevné základy naší firmy. Jsme neskutečně rádi, že je tento živel naší součástí a neustále nám dává radostnou energii.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Královna administrativy. Stará se o každou vaší objednávku. Díky ní je vše na správném místě ve správný čas. Kromě toho, že je skvělá fakturantka, nosí také pomyslnou medaili za loajalitu. Je zde s námi už od začátku a prošla s námi přes všechno kamení a hrbolky. Byla zde v časech zlých a vydržela s námi až do časů dobrých. Je jedním ze stavebních kamenů Davídkova království. Můžete jí znát z trhů, prošla si skladem i expedicí a nakonec si prošlapala cestičku až do hlavní kanceláře, ve které našla místo, kde se může realizovat a které ji naplňuje.
Je naší součástí, stejně jako její dcera Anetka. Bez našich holek bychom to prostě nebyli my.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Janča nám změnila pohled na svět. Když jsme si lámali hlavu s tím, jak najdeme schopného a spolehlivého skladníka, když takoví lidé se patrně hlásí jen na administrativní pozice, objevila se v našich dveřích. Zachránila nám zadek a rozzářila svět. Je to žena, která je hrdá na svou práci a své schopnosti a vede sklad tak, že se nám o tom ani nesnilo. Je to zcela jistě nejlepší skladnice na světě :) Každý balíček, který dostanete, je balen s péčí a láskou. Není to klišé ani marketingový kec. Janča dělá vše srdcem - od příjmu zboží až po osobní vzkaz na každém eshopovém balíčku.

← Tato fotografie je ilustrativní a vznikla za účelem marketingu. V provozu se nevyskytují zvířata.
Děkujeme psí modelce - Janiččině zlatíčku Šarlotce :)

team
Lidé
Lidé
Lidé

Znáte ho z trhů i z prodejen. Brázdí si jeho milovanou českou krajinou do všech směrů a každý den vás obšťastňuje jeho přítomností na jiném místě. Kloubí se v něm dokonalá kombinace nadšení, odbornosti a laskavosti. Pro Robího není nic problém a poradí si v každé situaci. Mají ho rádi naši odběratelé i zákazníci. Je to obchodnický poklad, kterého si nesmírně vážíme. Trhá rekordy a pokaždé nás překvapí dalším úspěchem. Není nad to, když si někdo to, co dělá, vybere jako životní styl a nebere to jen jako povinnost.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Naše orientální kráska, kterou potkáváte na trzích. Je s námi už hezkých pár let, ale až letos se začala koření a bylinkám věnovat naplno. Sani je největším překvapením tohoto roku, protože každý den a měsíc sledujeme její rozvoj a naplnění jejího potenciálu. Sani prostě rozkvétá do obchodnice s velkým O. Je vždy zářící, milá a dokáže vám se vším poradit. Moc si ceníme její kombinace spolehlivosti, tvrdé práce a nadšení. Je to naše sluníčko a jsme přesvědčení, že jí čekají ještě velké věci a úspěchy.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Naše zářící sluníčko. Většinu času tráví kuchtěním a focením těch nejlepších dobrot, kterými vás potom inspirujeme. Kromě toho dává život všem našim grafickým a marketingovým vizím. Cokoliv je vysněno a na ubrousek v restauraci nakresleno, je zhmotněno v realitu. Ta je pak často ještě krásnější než naše očekávání. Víla, která nám akvarelem ztvárňuje vše, co si vymyslíme. Zároveň je to také pořádné venkovské děvče, které se nebojí opřít se do práce a fotit, tvořit, pomáhat na všech frontách za jakýchkoliv podmínek. Ať už se společně brodíme levandulovými poli ve 40 stupních nebo fotíme recepty v metru sněhu... Její láska a sounáležitost dokáží překonat všechny překážky. Společně rosteme, překonáváme limity a úžíváme si našich úspěchů.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Byť je nejmladší z celého týmu, je to vlastně naše firmení máma. Ukončila studium vysoké školy a přestala trajdat po světě, aby pomohla rodičům zachránit firmu. Prošla tvrdou školou života a businessu, aby firmu dotáhla do plusových čísel, funkčních procesů a usměvavých lidí :) Společně s Davídkem tvoří vizi, s týmem jí realizuje a pečuje o spokojenost zákazníků i každého z nás.

team
zpět