• Koření na ryby a drůbež - Koření od Davídka
  • Chilli con carne - koření - Koření od Davídka
  • Rozdělení zemí ČR a SLOVENSKO - Koření od Davídka
  • Koření na ryby - Koření od Davídka
  • David Jurásek, tvůrce značky - Koření od Davídka
Davídkovo koření

Poštovné

Neplaťte víc než musíte!

V našem eshopu máme od 22.1.2015 základní poštovné 70,- Kč.
Jakmile Vaše objednávka dosáhne hodnoty 1.201,- Kč, máte poštovné zcela zdarma.

PROTO SE VÁM VYPLATÍ NAKUPOVAT PRO CELOU RODINU.

Poštovné u velkých setů:

Až v okamžiku, kdy nakoupíte 2 velké sety (a ani jeden z nich není zdarma v akci) máte od nás poštovné zcela gratis.

NEPLAŤTE POŠTOVNÉ !!!

Jelikož je o naše koření stále velký zájem jak na internetu, farmářských trzích v prodejnách našich, partnerských, farmářských, tak i v celé síti Našeho Gruntu, zavedli jsme novinku jak nakupovat na internetu a neplatit poštovné.

Zde je návod

Pokud Vám naše koření chutná, vyberte si z celého sortimentu našeho koření a jednoduše si vytvořte na našich ESHOPECH objednávku. Pak si vyberte si odběrné místo v síti našich prodejen. Říkám v ESHOPECH, protože možná jste ještě nepostřehli máme ESHOPY dva www.davidkovokoreni.com a www.doktorcaj.cz kde již naší zákaznici nakupují naše produkty a vše v jedné objednávce. Po vybrání našeho koření a bylinkových kúr si označte Vaši oblíbenou prodejnu a její odběrný den a odešlete svou objednávku. Přijde Vám potvrzovací email ve kterém najdete souhrn své objednávky a všechny ostatní informace. Ten samý email přijde k nám a také do prodejny kterou jste označili. Všichni proto víme co máme dělat a tak Vaše koření a bylinky najdou cestu k Vám i bez služeb pošty. Chytře vymyšlené, viďte?

Prodejny s našim kořením rostou jak houby po dešti, tak doufám že do roka najdete naše koření v každém městě po celé republice. Podotýkám, že se stále držím své filozofie, že mé koření nikdy nekoupíte v žádném obchodním řetězci. Tam rozhodně nepatříme !!!

Přeji všem příjemné nakupování
Davídek

nahoru